Paní Beata za námi přijela z Českého Těšína a provedla nás jak vlastními písněmi, některými i v polštině, tak známými lidovými písničkami, které jsme si společně zazpívali. Představila nám hru na několik hudebních nástrojů, mezi kterými nechyběl akordeon, kytara či ukulele. Děti velmi spontánně reagovaly a doprovázely hudbu tleskáním či hrou na drobné hudební pomůcky.
pondělí:
8.00–11:30, 12:30–17:00
čtvrtek:
8.00–11:30, 12:30–17:00