Městská knihovna Všechovice
KnihovnaVšechovice

Beseda s Alenou Mornštajnovou

Pomyslným vyvrcholením akcí připravovaných Knihovnou Všechovice byla jistě úžasná beseda s paní spisovatelkou Alenou Mornštajnovou.

Pomyslným vyvrcholením akcí připravovaných Knihovnou Všechovice byla jistě úžasná beseda s paní spisovatelkou Alenou Mornštajnovou. Zaplněný sál místního kina vypovídal o velkém zájmu čtenářů o setkání s touto vyjímečnou ženou, která poutavě vyprávěla o vzniku svých knih. Dozvěděli jsme se spoustu informací o tom, kde čerpala znalosti o holocaustu i tyfové epidemii ve Valašském Meziříčí, kam se soustřeďuje děj autorčiny nejslavnější knihy Hana. Besedu hudebně doplnila nadějná všechovská kytaristka a zpěvačka Dominika Šimková. Následná autogramiáda spisovatelky Aleny Mornštajnové jen podtrhla krásné listopadové setkání čtenářů ze Všechovic a širokého okolí.

Datum vložení: 20. 11. 2019 17:06
Datum poslední aktualizace: 27. 4. 2021 10:18
Autor: Marcela Mikušová

Deskové hry

Provozní doba

pondělí:
8.00–11:30, 12:30–17:00

čtvrtek:
8.00–11:30, 12:30–17:00

Online katalog

Online katalog knihovny naleznete na tomto odkazu: online katalog knihovny Všechovice.

Pokud by se stránka neotevřela, použijte tento odkaz: online katalog 2 knihovny Všechovice.