Společně jsme si četli a debatovali nad příběhem o Péťovi a Zoubkové víle a poté si děti prohlížely vybrané knížky o našem těle a zdraví a nakonec si mohly vybírat a nahlížet do knížek, které se jim líbí.
pondělí:
8.00–11:30, 12:30–17:00
čtvrtek:
8.00–11:30, 12:30–17:00