Městská knihovna Všechovice
KnihovnaVšechovice

S knížkou do života

S knížkou do života 1

V neděli 10. října 2021 se konalo vítání nových občánků Všechovic a při této příležitosti byl rodičům těchto dětí předán dárek od naší knihovny v rámci projektu Bookstart - S knížkou do života.

Mezinárodní projekt Bookstart vznikl více než před čtvrtstoletím ve Velké Británii a v roce 2018 se k němu připojily veřejné knihovny v ČR. Cílem projektu je přesvědčit rodiče, že pro rozvoj dítěte je důležité strávit společný čas nad knihou (prohlížením, čtením, zpíváním) a to od nejútlejšího věku. Tím tak vytvořit vztah dítěte ke knize a čtení. A především inovovat a rozšířit služby knihoven pro nejmenší děti a pro rodiny.

Šestnáct dětí obdrželo od knihovny motivační sady - kufříky - které obsahovaly leporello a metodickou publikaci. Knihovna také přislíbila vytvoření pravidelného programu pro rodiče a děti do tří let.

Datum vložení: 14. 10. 2021 13:38
Datum poslední aktualizace: 14. 10. 2021 13:57
Autor: Marcela Mikušová

Deskové hry

Provozní doba

pondělí:
8.00–11:30, 12:30–17:00

čtvrtek:
8.00–11:30, 12:30–17:00

Online katalog

Online katalog knihovny naleznete na tomto odkazu: online katalog knihovny Všechovice.

Pokud by se stránka neotevřela, použijte tento odkaz: online katalog 2 knihovny Všechovice.