V knihovně jsme v pondělí 2. října přivítali děti z Mateřské školy Všechovice. Ty s nadšením objevovaly dětské knížky, které jim naše knihovna nabízí. Některé děti se ještě týž den do knihovny vrátily za doprovodu svých rodičů a stali se z nich noví čtenáři knihovny.
V dalších dnech navštívili knihovnu žáci ze všech tříd prvního stupně ZŠ Všechovice, pro které byly připraveny zajímavé Čtenářské dílny.
Byl opět doplněn náš "Knihokufr" o tituly, které přinesli čtenáři knihovny. Velkou radost máme také z několika nových, jednou čtených knížek, které jsme zařadili do stálého fondu naší knihovny.
Návštěvníky knihovny (dle nadšených ohlasů) rovněž potěšily s láskou pečené Knihovnické sušenky či nové záložky Knihovny Všechovice.
pondělí:
8.00–11:30, 12:30–17:00
čtvrtek:
8.00–11:30, 12:30–17:00